

Цей пристрій відрізняється високою якістю, макс. функціональністю і при цьому практичністю в роботі. Має стаціонарну конструкцію для трансформування в торцювальні пилку або розпилювальний стіл. Наявність потужного однофазного електродвигуна, гарантує швидкість обертання ріжучого елемента до 4500 об/хв – якісний рез.
Має можливість різу під кутом 45° і 90°. Для високо точного різу передбачений лазерний покажчик. Пила оснащена системою плавного пуску. Універсальної комбінованою конструкцією; Функціональність; Литим столом; Системою плавного запуску; Потужним електродвигуном; Лазерним покажчиком;
Характеристики:
- потужність двигуна (P1): 2050 Вт,
- Номінальна напруга:230 В/50 Гц,
- швидкість обертання 4500 об/хв.,
- Ø пиляльного диска: 254 мм,
- посадковий розмір диска: 30,0 мм,
- рез: (при 45 ° / 45 °): 90х45 / 55x45 мм,
- рез: (при 45 ° / 90 °): 90x70 мм,
- рез: (при 90 ° / 45 °): 130x45 мм,
- рез: (при 90 ° / 90 °): 130 х 70 мм,
- резмеры верхнього столу: 465 х 320 х 58 мм,
- вага брутто: 20,76 кг
- вага нетто: 17,86 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gude |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 130 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 70 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 848 ₴

