
Квадроцикл Profi HB-EATV1000Q2-2 (MP3):
Запропонована модель дитячого квадроцикла HB-EATV 1000Q2 - чудовий вибір для тих, хто бажає стати власником потужного і функціональний квадроцикл. В основу конструкції даного транспортного засобу входить потужний електромотор та 4 акумуляторні батареївеликої ємності.Квадроцикл HB-EATV1000Q2 призначений для використання дітьми.
Завдяки посиленій металевій рамі, міцному пластиковому корпусу та великим колесам з глибоким протектором, забезпечується відмінна прохідність та зчеплення з дорогою. За рахунок присутності амортизаторів їзда буде м'якою і комфортною. У процесі поїздки можна слухати музичні композиції.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 99 см |
| Ширина | 91 см |
| Довжина | 153 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 450 мм |
| Основні | |
| Виробник | Profi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Світлові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 107 |
| Потужність двигуна | 1000 |
| Вікова група | Для дітей |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Тип | Квадроцикл |
| Кількість акумуляторів | 4 |
- Ціна: 48 510 ₴

