



З його допомогою ви зможете підготувати дошки для підлоги, виготовити дверну коробку або раму.
Наявність електродвигуна 2,15 кВт забезпечить частоту обертання 3200 об/хв на хол. ходу 4500 об/хв. Електричний привід - для роботи при великих навантаженнях. Не вимагає технічного обслуговування. Зубчастою передачею не допускається прослизання при високих навантаженнях.
Модель має невеликі габарити – легке переміщення і транспортування. Регулювання швидкості. Дві швидкості обертання диска. Вибираються в залежності від оброблюваного матеріалу.
Для заміни передбачена автоблокування диска. Лита основа з алюмінію має малу вагу, тривалу експлуатацію. Для роботи з великими заготовками передбачені два подовжувача столу і механізм протяжки. Можливість повороту дозволить підібрати точний кут для пиляння.
Також у моделі є:
- Масштабна шкала має міліметрові поділки.
- Притискні болти і вертикальна струбцина - фіксація оброблюваної заготовки.
- Нахил ріжучого блоку вліво і вправо - складний розпил.
- Система лазерного освітлення -рівна лінія різу.
- Пилозбірний мішок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 610 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Лазерний маркер | Так |
- Ціна: 10 477 ₴

