

Торцева пила LUX ZKGS-2000 оснащена потужним двигуном і має функцію протяжки. Стіл і поворотні
підстави виконані технологією машинного лиття найвищої якості. Шкали кутовий розмітки
нанесені чітко. Заготовка фіксується зручною системою. Для торцювальної пили JET обробка
заготовок шириною до 305 мм і довжиною до 1030 мм не складе праці, завдяки функціям та протяжки
можливості розсовувати стіл. Кут повороту можна зафіксувати в дев'яти встановлених позиціях.
Торцева пила оснащена системою миттєвої зупинки диска. У торцовке вбудована система блокування
шпинделя, що дозволяє з легкістю змінити диск. Стіл може обертатися на 45° вправо або вліво.
Пиляльний диск оснащений прозорим кожухом, який автоматично закривається при підйомі голови пилки.
Максимальна глибина пропилу:
Від 0 ° до 90 ° при 90 мм х 305 мм
45 ° до 90 ° при 90 мм х 215 мм
Від 0 ° до 45 ° при 47 мм х 305 мм
45 ° до 45 ° при 47 мм х 215 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 990 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
- Ціна: 10 143 ₴

