




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила циркулярна LUX TKS-1500 забезпечить точний рез і потужним двигуном потужністю 1500 Вт з частотою обертання 4 500 оборотів в хвилину , що робить її ідеальною для професійних робіт з деревиною. Глибина різання з прямим різом 90 ° становить до 80 мм під кутом 45 ° до 55 мм.
Масивний алюмінієвий розпилювальний стіл пропонує широку опорну поверхню і може бути збільшений за допомогою подовжувача до 71 см х 45,5 см, щоб мати можливість обробляти навіть більш великі заготовки.
Іншими корисними функціями, які забезпечують точну роботу, є лазер, який показує вам лінію різки на заготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 35.5 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 645 мм |
| Ширина столу | 455 мм |
- Ціна: 9 482 ₴

