



Представлене деревообробне обладнання призначене для виконання різних опоряджувальних робіт. Також цей міністанок дасть змогу здійснити пиляння й торцевування заготівок. Цей інструмент виготовив німецький виробник, тому він вирізняється високоякісним виготовленням. Верстат обладнали потужним двигуном, який дасть змогу легко та швидко розпиляти матеріал із пластику, деревний або з кольорового металу.
Конструкція цього торцювального обладнання дає змогу працювати із заготовками різних розмірів. Розпил виробляється під потрібним кутом, зможете виконати розріз різної глибини.
Наявність у моделі протяжки розпилювального диска дасть змогу обробляти 340 мм заготівки, забезпечити серійне оброблення — встановлений спеціальний обмежувач.
Сфера застосування:
Торцювальні пили фірми SCHEPPACH чудово підходять не тільки для побутового, але й для професійного та застосування. Ці пристрої дадуть змогу виконати як прямий розпил, так і під кутом.
SCHEPPACH HM 80 Lxu має такі перевагами:
• Поворотним столом із точним встановленням кута;
• Лазером — точна індикація розпилювання;
• Мішкам для збирання відпрацьованого матеріалу (пилок) — чистий раб. місце;
• Функцією протягування.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 15.7 кг |
| Довжина | 760 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут повороту | 45 град. |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 340 мм |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 7 421 ₴

