
Запропонований пиляльний верстат характеризується відмінною якістю збірки, тому прослужить багато років. Портативність, точність та універсальність ще ряд переваг. Дане високопродуктивне обладнання забезпечить точний рез поперечно і під певним кутовому. Має міцну сталеву конструкцію (порошкове покриття) і оцинкований стіл.
Цю настільну пилку обладнали потужним і надзвичайно міцним асинхронним двигуном - тривале застосування. До складу комплектації входять міцні паралельні напрямні / розривають огорожу, лезо TCT і комплект коліс зі спец.підйомними ручками.
Характеристики:
- Індукційний двигун 2200 Вт
- Макс. Глибина пропилу: 83 мм
- Високоміцний 24-зубчастий клин TCT
- Стіл виготовлений з міцного матеріалу алюмінію і сталі
- Є паралельний упор
- Спец. пилеуловлювальне пристрій
- Постійна швидкість під навантаженням
- Спец.електронний гальмо
- Передбачений м'який старт
- Також передбачені змінні задні подовжувальні столи
- відрізняється частотою обертання пильн. диска 2800 об/хв
Пиляльний диск 315 мм забезпечить:
Глибину пропилу при 90° 83 мм
Глибину пропилу при 45° 49 мм
Нахил диска 0 -45
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 74 кг |
| Довжина | 1110 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 2800 об/хв |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 49 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Виробник | Scheppach |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розміри столу | |
| Ширина столу | 550 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
- Ціна: 16 458 ₴

