
Представлена модель циркулярної пилки Fox F36-527C відноситься до класу проф. інструментів, яка легко впорається з великим спектром робіт. Її оснастили 1,5 кВт електромотором, який забезпечить високу потужність і швидкість обертання до 4500об.в. мін. Квадратним робочим столом 650х520 мм, який знаходиться зверху двигуна. Можливістю вибору кута реза. Планкою кутоміра плавно руху - точний поперечний розпил, як по прямій, так і під визначеному кутом. Спец. маховиком, який контролює підняття і опускання пили. При цьому лезо може нахилятися під кутом 45° вліво - косою резк.
Дана пила працює з деревиною будь-яких сортів, пластиком, ДСП, гіпсокартоном, алюмінієм, і кольоровим металом. Здійснює прямолінійний, поздовжній, поперечний, а також похилий розпил.
Модель оснастили:
- Потужним мотором;
- Можливістю зміни нахилу і глибини пропилу;
- Стійкій конструкції;
- Можливістю нахилу пильн. диска і регулювання по висоті;
- Великим столом з розширенням(1210х705 мм);
- Ковзної кареткою 500-800 мм
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 705 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Вага | 43 кг |
| Довжина | 1100 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Виробник | Fox |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Розміри столу | |
| Ширина столу | 520 мм |
| Довжина столу | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220-240 в |
- Ціна: 19 713 ₴

