




Запропонована модель циркулярної пилки по дереву призначена для будівельно - оздоблювальних робіт. Верстат обладнаний рухомою кареткою, паралельним і кутовим упором.
Великогабаритним оцинкованим столом (800 x 550 мм), висотою 800 мм, З захистом від корозії, додатковим столом, який може встановлюватися, як збоку, так і вздовж основного столу.
Пиляльний диск з можливістю нахилу ( кут 0° - 45° ). Для цього є смушковий гвинт.
Регулювання по висоті за допомогою маховика і шкали.
Алюмінієвим паралельним упором з ексцентриковим кріпленням великого розміру.
Хрон. упором для виконання обрізки крайок і розпуск дощок, зняття фасок і виконання кутових різів
Рухомою кареткою на шарикопідшипниках зі спец. упором для скосів і затискний пристрій, з безступінчатим регулюванням (кут від -45° до +45°).
Простий транспортуванням за допомогою встановлених шасі і висувний ручки.
Пиляльний диск Ø 315 мм на 24 зуба. Патрубком воздуховода з внутр. діаметром 38 мм і зовнішніх. 100 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Виробник | Holzstar |
| Максимальна глибина пропілу | 83 мм |
| Вага | 56 кг |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
- Ціна: 9 672 ₴






