




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат для різання каменю Scheppach HSM 3500
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 74 кг |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 110 мм |
| Максимальна довжина різу | 800 мм |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Виробник | Scheppach |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кут різу | 45 град. |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 430 мм |
| Довжина столу | 530 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Довжина заготівлі | 800 мм |
| Товщина заготовки | 110 мм |
- Ціна: 40 599 ₴

