
Запропонована 3-швидкісна модель дитячого квадроцикла відрізняється високою швидкістю переміщення до 30 км/год. Колір зелений. Для перемикання швидкостей є спеціальний важіль. Їздить як вперед, так і назад, також є нейтральна передача.Обмеження швидкості переміщення до 10 км. в.год. реалізується за допомогою спеціального ключа.
В основу конструкції входить міцна та надійна рама. Живлення квадроцикла здійснюється трьома акумуляторами 12V,12AH, у сумі 36AH. Спец. індикатор покаже рівень заряду батарей. Наявність спеціальної кнопки на кермі забезпечує увімкнення передніх фар і задніх катафотів. Модель оснастили м'яким сидінням та спец. підставками для ніг. Система амортизації – два передні та один задній амортизатор. Вантажопідйомність апарата 100 кг.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 46 кг |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 59 см |
| Довжина | 104 см |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 32 см |
| Основні | |
| Виробник | Profi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Захисний бампер | Спереду |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
- Ціна: 22 050 ₴

