



Електролобзики STEB 80 Quick німецького виробника METABO володіють яскравим дизайном. Модель зручно лягає в руку, наявність гумової накладки не дає зісковзувати під час виконання робіт. Надійна система Quick забезпечить легкість заміни ріжучого елемента. Воздуходувный механізм буде гарантувати ідеальну видимість в районі розпилу.
Модель споживає 590 Вт. Потужності вистачає для забезпечення виконання глибоких пропилу в таких матеріалах, як :сталь, дерево, і також в м'якому матеріалі.
Наявність прогумованої рукоятки захистить працівника від можливих вібрацій. В даній моделі передбачено легке зміна швидкості обертання. Дана можливість дозволить легко пристосуватися до обробки різноманітних матеріалів.
У машині є 4-х ступінчастий регульований маятниковий хід. Наявність похилій підошви дасть можливість виконати косого різу. Цей професійний апарат виготовили з відібраних матеріалів. Він відповідає всім вимогам і стандартам .
Область застосування:
Лобзики STEB 80 Quick призначені для пиляння кольорового металу, сталевого листового матеріалу, дерев'яного, а також штучного матеріалу.
STEB 80 Quick володіє наступними можливостями:
- Зручною, прогумованою ручкою ергономічної форми;
- Електроніка Variospeed (V);
- Регулювання числа обертів;
- Похилій підошвою з чіткою шкалою - точний рез під потрібним кутом;
- Відсіком, де зберігається шестигранний ключ;
- Системою Metabo Quick для легкої зміни полотна без ключа;
- Функцією здування тирси і можливістю приєднання до пилососа;
- Напрямним роликом для точності і якості реза;
- Захист від сколів.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Система погашення вібрації | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Виробник | Metabo |
| Вага | 2 кг |
| Споживана потужність | 590 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу: | до 45° |
| Глибина пропилу в дереві: | 80 мм |
| Маятниковий хід: | 4 положення |
| Частота ходу: | 1000-3300 хід/хв |
- Ціна: 3 489 ₴

