
Запропонована модель плитко реза оснащена рухомим різальним блоком, для цього є підшипники. Рух здійснюється по направляючої, під нахилом від 0 до 45градусов. Модель має збільшену подачу води на ріжучий диск алмазний). Для цього його оснастили насосом.
Верстат оснащений асинхронним потужним мотором 1200Вт (мідна обмотка.) Столом 1170мм на 394мм, 200мм диском. Товщина різу під кутом 90 градусів буде становити 35мм (при 45 -30мм). Найбільша довжина різу може становити 920мм. Загальна вага апарату 30кг.
Даний верстат оснастили сталевий, з порошковим забарвленням рамою, яку можна встановлювати на машину або використовувати власні регульовані ніжки. Паралельним столом для роботи з великими заготовками. Гумовим покриттям столу для виключення ковзання плитки. Шлейфом для подачі СОЖ і електроживлення.
Наявність кулькових підшипників кочення, в напрямній рейці гарантує зниження люфтів - якісний рез і тривалий термін експлуатації. Відрізняється невеликим рівнем шуму і вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Виробник | Титан |
| Кут різу | 45 град. |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 394 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1170 |
- Ціна: 16 097 ₴

