




Запропонована модель пили торцювання можна описати як високоякісний напівпрофесійний інструмент. легко впорається з точним пилянням будь-якого матеріалу. Модель володіє потужним мотором 1800 Вт.. Поворотно-похилою головою, яка забезпечить як звичайний, так і подвійний похилий пропив. 254 мм пільним диском з 48, який забезпечить глибину пропилу 90° до 75 мм. Поворотним столом з точним регулюванням кута. Механізмом протяжки для збільшення ширини оброблюваної площі при 90° до 305 мм Захист від випадкового пуску. Функцією фіксації валу - швидка заміна насадок. Пилозбірник для збору відпрацьованого матеріалу .
Також пила має:
- Плавним ходом протяжки.
- Пільним диском (твердосплавна карбідна напайка).
- Двосторонніми наполегливими вставками - підтримка заготовки.
- Лазером для точного різання.
- Поворотним столом на 45 °.
- Струбциною для фіксації заготовки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Вага | 24 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут повороту | 45 град. |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Виробник | Einhell |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Лазерний маркер | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте

