
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виготовленні або обробці різного виду заготовок дана модель забезпечить надійну фіксацію оброблюваних деталей, а також використовуються при роботі інструментів.
Для цього дану модель столярного стіл верстата, має складну конструкцію. Міцну перфоровану поверхню - допоможе легко і надійно закріпити об'єкт( торц-шу пилку, ел.рубанок тощо). Наявність великої кількості спец. технологічних отворів забезпечує легкий підбір потрібного положення для предметів будь-якого розміру. Корпус конструкції швидко розбирається, тому верстат легко транспортується.
Компактність розмірів дозволить використовувати цей пристрій в невеликому приміщенні. Всі елементи виготовлені з якісного матеріалу.
Для цього дану модель столярного стіл верстата, має складну конструкцію. Міцну перфоровану поверхню - допоможе легко і надійно закріпити об'єкт( торц-шу пилку, ел.рубанок тощо). Наявність великої кількості спец. технологічних отворів забезпечує легкий підбір потрібного положення для предметів будь-якого розміру. Корпус конструкції швидко розбирається, тому верстат легко транспортується.
Компактність розмірів дозволить використовувати цей пристрій в невеликому приміщенні. Всі елементи виготовлені з якісного матеріалу.
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 825 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Вага | 12 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Scheppach |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на стільницю | 150 кг |
- Ціна: 4 977 ₴

