
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
STEP 80 – нова модель, представлена німецьким виробником AEG. Лобзик володіє високою продуктивністю , т. к. обладнаний 700 Вт ел.двигуном. Він забезпечить високу швидкість обертання 1000 – 3200 дм/хв. Дана шести швидкісна модель має регулятор швидкості, який розмістили на ручці. Для роботи з пластиком передбачені 1-3 швидкість; для металевих і дерев'яних заготовок 4 -5; 6-я – для роботи з деревом.
Лобзик STEP 80 має регулятором маятникового ходу (4 позиції). Амплітуда ходу складає 20 мм. Пиляння здійснюється під кутом 45°. Ефективною системою пиловидалення. Для цього модель оснастили патрубком для пилососа, системою здування тирси - точний різ. Для мак. безпеки оператора лобзик оснастили спец. противоскольным пристроєм. Важить апарат 2.2 кг
Лобзик STEP 80 має регулятором маятникового ходу (4 позиції). Амплітуда ходу складає 20 мм. Пиляння здійснюється під кутом 45°. Ефективною системою пиловидалення. Для цього модель оснастили патрубком для пилососа, системою здування тирси - точний різ. Для мак. безпеки оператора лобзик оснастили спец. противоскольным пристроєм. Важить апарат 2.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AEG |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Здув тирси | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від мережі |
- Ціна: 3 916 ₴

