

Установка алмазного буріння Eibenstock PLE 160
Ця бурова установка обладнана високонадійним електродвигуном 2300 Вт, розрахованим на високі навантаження. Ефективно працює з таким матеріалом, як залізобетон і природний камінь. Підключається до звичайної розетки.
Выполняет отверстия с высоким качеством исполнения ( точно и аккуратно). Характеризуется большой скоростью выполнения работы и делает отверстия больших размеров.
Алмазная установка немецкого производителя Eibenstock обладает трехскоростным редуктором, имеет возможность выбора скорости работы шпинделя для разного типа материалов. Сверление производится с различным диаметром от 12 до 162 (202) мм, что существенно увеличивает область применения устройства. Компактные размеры и вес в 20,9 кг .
Дану алмазну установку обладнали електронною системою для забезпечення плавного запуску і функцією, яка контролює температуру, і відключає інструмент при перевантаженні. Механічна муфта, захищає апарат від зворотного удару при заклинюванні алмазної коронки.
Модель оснащена :
- Примусовим повітряним охолодженням;
- захистом від пилу;
- 3-х швидкісним редуктором з металевим корпусом;
- Захист від заклинювання коронки;
- Плавним пуском;
- Захистом від перевантаження і перегріву;
- Самоотключающимися вугільними щітками;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Вага | 20 кг |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | 162 мм |
| Тип свердління | Мокре |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість холостого ходу | 1000/2300/5000 об/хв |
| Шпиндель | 1 ¼" |
| Напруга | 230 |
| Число оборотів | 0 - 600 / 0 - 1400 / 0 - 3000 об/хв об/хв |
- Ціна: 88 348 ₴

