


Дриль алмазного буріння Eibenstock EHD 1300 Set
Дана свердлильна машина знайшла широке застосування електриками, монтажниками, а також при прокладанні комунікацій різноманітного призначення. Можна виконувати отвори під вимикачі і розетки. Універсальна модель , т. к. має великий діапазон свердлильних коронок, діаметр яких дорівнює від 32до 82 мм, і компактну конструкцію, що сприяє застосування інструменту в місцях з дуже важким доступом. Механічною муфтою безпеки для надійного захисту інструменту від можливого пошкодження, якщо відбулося заклинювання свердлильної коронки.
Дриль для алмазного свердління( сухе свердління) має надійний двигун значної потужності 1,3 кВт. Розрахований на тривале використання. Електронною системою управління, що захищає двигун від можливих перевантажень і перегріву . Автоматично відключає дриль, і в свою чергу продовжує термін служби двигуна. Обладнаний плавним запуском мотора - точне свердління, недопущення можливого зсуву свердла і виключає зворотний удар.
Дриль алмазного буріння німецького виробника Eibenstock обладнана надійним механічним редуктором для обертання шпинделя 0-2000 об/хв , частота якого підтримується не залежно від навантаження. Центрування, шпиндель обладнаний різьбовим хвостовиком М18.
Мала вага, можливість підключення системи пиловидалення, додаткова ручка (прогумована)– всі ці особливості забезпечують швидкість та комфортність роботи.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Виробник | Eibenstock |
| Вага | 3.4 кг |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 32 об/хв |
| Тип свердління | Сухе |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість: | 0-2000 об/хв |
| Напруга: | 230 В |
| Холостий хід: | 3400 об/хв |
| Діаметр шпинделя: | 46 мм |
| Шпиндель приєднання: | М18 |
- Ціна: 21 886 ₴

