
Установка алмазного свердління AGP LY-120
Високоякісна алмазна дриль даної марки приємно виділяється невеликий ціною і розширеним спектром виконуваних робіт: свердління армованого бетону, твердих матеріалів з цегли або синтетичного каменю, буріння асфальту за допомогою спеціальних алмазних бурів, які оснащені подачею води.
В даній установці передбачена похила стійка, яка дає можливість змінювати кут виконуваної роботи (0-45 гр.). Отвори, що виконуються алмазної дрилем, можуть досягати в діаметрі 120мм.
Ефективність і якісність буріння забезпечує редуктор, що дозволяє вибрати потрібні Вам обертів для встановленого діаметра алмазної коронки. Інноваційна технологія LY 120 відповідає за плавність запуску моделі і захист від перевантаження, зайвого нагріву.
Спеціальний автомат струмового захисту від витоку струму при свердлінні з подачею води або бурінні вмонтований в електричний кабель. Алмазна коронка здатна виконувати обертання, швидкістю 1000 об/хв, завдяки потужному електричному двигуну. Діаметр буріння - 27-120 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Вага | 7.8 кг |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Тип свердління | Мокре |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 230 |
| Кут свердління | 0°-45° |
| Глибина свердління | 350 |
- Ціна: 19 601 ₴

