




Електровелосипед SUNRA H2
Електровелосипед SUNRA H2 — відмінне рішення для комфортних і безпечних поїздок. Завдяки базовим параметрам, він ідеально підійде для райдерів початківців, а ергономіка конструкції і екстремально низька вага сподобаються зокрема і людям старшого віку. Модель оснащена містким переднім кошиком для перевезення необхідних речей.
Особливості моделі:
- Надійний безщітковий двигун. Забезпечує стабільну та тиху роботу під час руху
- Безкамерні, зносостійкі шини. Стійкі до зносу та підходять для різних типів покриття
- Безпечна гальмівна система. Забезпечує впевнене та своєчасне гальмування
- Антикрадіжна система. Допомагає захистити скутер на стоянці
- Передній багажник для транспортування вантажу. Підходить для перевезення сумок та покупок
- Додаткове місце для перевезення пасажира. Забезпечує комфорт під час поїздок удвох
- Практичний корпус. Каркасний формат не має зайвих деталей корпусу. Менше декору — більше довговічності
- Легкий форм-фактор. Це чудовий скутер для початківців, завдяки надзвичайно низькій вазі та стандартній конфігураці
Технічні характеристики:
- Акумулятор: тяговий AGM, свинцево-кислотний
- Ємність акумулятора: 48 В / 12 А·год
- Пробіг на одному заряді: до 40 км (залежить від рельєфу і навантаження)
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Покришки: безкамерні
- Гальма: барабанні
- Максимальна швидкість: до 40 км/год
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Гума:
- висота профілю: 2.5 дюйма
- ширина профілю: 2.5 дюйма
- Діаметр зібраного колеса: 14 дюймів
- Час заряджання: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 125 кг
- Вага: 44 кг
- Тип пакування: Картонна коробка
- Розмір пакування товара: 1170х300х620 мм
- Вага товару у пакуванні: 44 кг
Комплектація і характеристики можуть змінюватись виробником без попередження!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNRA |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага | 44 кг |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 23 624 ₴






