


Інверторний зарядний пристрій DECA SM C36LT
Автоматичний зарядний пристрій DECA SM C36 S використовується для заряджання олив'яних акумуляторів. Процес відбувається завдяки складним багатоступеневим програмам. 3-ступенева програма заряджання.
Перша фаза: постійний струм;
Друга фаза: постійна напруга;
Третя фаза: імпульсний режим.
Характеристики пристрою мінімізують час заряджання. Готовність акумулятора до роботи підтримується завжди. Є можливість цілодобово тримати пристрій увімкненим у мережу. Зарядний пристрій компактний, досить простий у використанні, надійний і довговічний. Доступно експлуатувати на відкритому повітрі. Струм може регулюватися від 0,4 до 3,6 А. Напруга становить 14,4 В.
Комплектація моделі
-
Зарядний пристрій Deca SM C36S
-
Інструкція з експлуатації
-
Гарантійний талон
-
Клеми
-
Паковання
Комплектація й характеристики можуть змінюватися виробником без попередження!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 3.6 А |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.55 кг |
- Ціна: 3 969 ₴

