
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зарядний пристрій DECA SM C36LT
Зарядний пристрій Deca SM C36LT CANbus (302400) підходить для підзаряджання літієво-іонних батарей із використанням технології літій-фосфату літія (LiFePO4) і заряджання олив'яних батарей: WET з обслуговуванням і без обслуговування, AGM, AGM Power, GEL, Start& Stop.
Особливості моделі:
- Багатоступеневе заряджання: батареї заряджаються, застосовуючи складні багатоступеневі програми, включно з десульфуванням (за винятком літієвих програм)
- Висока ефективність: зарядна характеристика «IU» (постійний струм — постійна напруга) мінімізує час заряджання акумулятора
- Функція «плавального» обслуговування (максимальна потужність) «Імпульс»: тривалий час може бути під'єднана до батареї. Вони забезпечують готовність акумулятора до використання за допомогою імпульсної зарядки
- Гарантована безпека: призначена для захисту електроніки автомобіля
- Легкий і компактний зарядний пристрій
- Побудований для використання на відкритому повітрі.
- Сумісність із системами CANbus
- Програма заряджання в 4/5 фазах, 4 режими роботи WET, GEL, AGM
- Зарядний пристрій
- Клеми
- Адаптер — 2 шт.
- Посібник з експлуатації
- Паковання
- Потужність 60 Вт
- Напруга 14.4 В
- Ток заряда 0.8 .. 3.6 А
- Тип акумулятора AGM, GEL, WET
- Кількість режимів роботи 4
- Вага 0.65 кг
Комплектація й характеристики можуть змінюватися виробником без попередження!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 14.4 В |
| Струм заряду | 3.6 А |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 202 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Маса | 0.65 кг |
- Ціна: 6 547 ₴

