
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроквадроцикл PROFI HB-EATV 800N-19 (MP3)V2
Технічні характеристики:
- Взросток дітей: Від 5 до 12 років (рекомендується вмикати обмежувач на 7 км/год для фіксації швидкості для дітей від 4 років до 7 років.
- Діаметр коліс: 6 дюймів.(максимальний у цьому класі)
- Заводиться з ключа: У комплекті 2 шт.
- 3 Потужні амортизатори: 2 на передню вісь, 1 ззаду — під сидінням.
- Потужний мотор: 800W з повітряним примусовим охолодженням.
- Привод задній: Ланцюг.
- 3 швидкості вперед (є обмежувач — ключ вставляється збоку), реверс
- 3 x 12V / 12A cвинцево-кислотні акумуляторні батареї. Закритого типу AGM тягові.
- Тримає до 8 годин безперервної їзди на швидкості 7 км/год. На 3 швидкості — до 2 годин.
- Є модуль освітлення.
- Розвиває швидкість: До 30 км/год за допомогою ручки газу.
- Максимальне навантаження: До 100 кг. Рекомендована до 80 кг.
- 3 дискові гальма: 2 передних, 1 задний.
- Подолання підіймання: До 20%
- Розмір шин: Передні 145/70-6, задні 145/70-6
- Вес квадроцикла: 46 кг.
- Колеса: Прогумовані з протекторами, що забезпечує чудову прохідність.
- Задній привод: Вісь, що відбиває.
- Багажник: Ззаду та спереду.
- Перемикач швидкостей: 7-15-30 км/год
- Залізна рама: Забезпечує максимальну стійкість на високій швидкості
- Якісний пластик: Поліпропілен, ударостійкий
- Цвет: Карбон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Передні фари, Вбудований обмежувач швидкості, MP3-роз'єм |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Вага | 59 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
| Тип | Квадроцикл |
- Ціна: 23 153 ₴

