
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Єлектроквадроцикл PROFI HB-EATV 800N-10 (MP3)V2
| ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ | РОЗМІРИ КВАДРОЦИКЛУ (Д / Ш / В) | 110см/55см/74см |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | ||
| ВІДСТАНЬ МІЖ ОСЯМИ | 68см | |
| ВИСОТА ДО СИДІННЯ | 50см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 32см | |
| РАМА | метал | |
| РУЛЬ | 70см | |
| ГАЛЬМО ДИСКОВЕ | дисковий | |
| СТОЯННЕ ГАЛЬМО | + | |
| ЗАДНІЙ БАГАЖНИК | + | |
| ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИК | + | |
| ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА | ланцюгова | |
| МОТОР | КІЛ-СТЬ | 1шт/800W/36V |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V/12AH |
| КІЛ-СТЬ | 3 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-10год | |
| ЧАС НА ЇЗДУ | 50хв | |
| ЗАРЯДКА | 36V/1,5A | |
| ШТЕКЕР | круглий З трьома отворами | |
| ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | до 65кг | |
| СТАРТ | ПОВОРОТ КЛЮЧУ | + |
| РУЧКА ГАЗУ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| КІЛ.СТЬ | 2 | |
| ШВИДКОСТЕЙ | км/ч | до 20км/год |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | КЛЮЧ | + |
| УПРАВЛІННЯ ШВИДКОСТЮ (ПЕДАЛЬ, РУЧКА ГАЗУ) | ручка газу | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАГАЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРІ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРА ЗАДНЯ | + | |
| КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | СИГНАЛ НА РУЛІ | так/кнопка |
| ИНДИКАТОР БАТАРЕИ | + | |
| СИДЕНЬЕ | 1/2- місне | 1 |
| ПВХ | + | |
| КОЛЕСА | РЕЗИНА (надувные) | + |
| РАЗМІР КОЛІСА/ДИСКА переднього | 31см/17см | |
| РАЗМІР КОЛІСА/ДИСКА переднього | 30см/17см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛ.СТЬ ШАРІВ | 5 |
| КОЛІР КАРТОНА (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПОСТЕРА | ||
| НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ та КІЛ.СТЬ | 2переднІх/1заднІй(З регулюванням жорсткості) |
| КОРОБКА (БРУТТО/РОЗМІР) | 59кг/103-57-48см | |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 59 кг |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 110 см |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Основні | |
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Особливості | Колонки, Регулятор гучності, Амортизатор, Передні фари, Ключ запалювання, Вбудований обмежувач швидкості, MP3-роз'єм |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Захисний бампер | Спереду |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип | Квадроцикл |
- Ціна: 21 609 ₴

