

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз LUX FSM 180 ідеально підходить для швидкої і точної різання настінної і підлогової плитки. Він має потужну потужність 650 Вт і швидкість холостого ходу 5500 об / хв. Плиткоріз також оснащений ручкою для перенесення і транспортування легкої. Особливістю є розширюваний стіл . Для точного різання передбачені паралельний упор і обмежувачі. Глибина різання з прямим розрізом 90 ° становить до 30 мм під кутом 45 ° до глибини 17 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна глибина різу | 30 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 250 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 345 мм |
| Ширина столу | 345 мм |
- Ціна: 3 528 ₴

