


Электроплиткорез Fox F36-420 –виконаний італійським виробником, який втілив всі останні тенденції при проектуванні запропонованого обладнання.
Модель обладнали потужним мотором, який забезпечить швидкий та якісний рез твердої породи каменю. Аппарт живиться від звичайної мережі і може використовуватися при будь-яких умовах. Має велику довжину різу, тому може виконати будь-яке завдання.
FOX F36-420 – высопроизводительный плиткоріз. Працює як з плиткою, кахлем, так і тонкими плитами з натури. каменю. Добре застосуємо як в строительнрй сфері, так і при виконанні облицювальних робіт.
Модель обладнали:
Зручним столм;
Пересувний головкою;
Високими оборотами;
Зручним рівнем бази;
Довжиною реза 500 мм;
Спец. захистом від випадкового запуску.
| Розміри робочої поверхні | |
|---|---|
| Довжина столу | 785 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Виробник | Fox |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кут різу | 90 град. |
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 30 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 9 085 ₴

