
Представлена модель циркулярної пилки Fox F36-523 відноситься до класу проф. інструментів, яка легко впорається з великим спектром робіт. Її оснастили 1,5 кВт електромотором, який забезпечить високу потужність і швидкість обертання до 4500 об.в. мін. Паралельним упором –точний розпил. спеціальним столом, на якому встановили інструмент для максм. стійкості. Захисним кожухом верстата для безпечного застосування. Вдосконалений механізм для вибору кута і глибини пропилу.
FOX Machines F36-523 дозволить виконати поздовжній і поперечний розпил. Працює з деревиною будь-яких сортів, забезпечить торцювання бруса, і т. д. чудово підходить при проведенні покрівельно-будівельних робіт та в столярній майстерні.
Модель оснастили:
Потужним мотором;
Можливістю зміни нахилу і глибини пропилу;
Стійкій конструкції;
Додатковим столом;
Високою точністю.
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 368 мм |
| Ширина | 616 мм |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 762 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 85 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Виробник | Fox |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Розміри столу | |
| Ширина столу | 120 мм |
| Довжина столу | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220-240 в |
- Ціна: 8 423 ₴

