




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SkyMoto Matador 200 має відмінне співвідношення: якість - надійність. Цей універсальний мотоцикл подвійного призначення відрізняється сучасним дизайном. Високою маневреністю, продуктивністю і витривалістю. Мотоцикл зручний у застосуванні, легко пересувається по асфальтовому і ґрунтовому покриттю. Апарат оснастили витривалим мотором 15.6 л. з великими колесами. Великим дорожнім просвітом - безпечне пересування.
Перед. колесом: 2.75-21; заднім: 4.25-18
5 передачами. Білого з чорним кольору.
Гальмами: передніми(дискові) і задніми(барабанні).
Перед. колесом: 2.75-21; заднім: 4.25-18
5 передачами. Білого з чорним кольору.
Гальмами: передніми(дискові) і задніми(барабанні).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Виробник | Skymoto |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Вага | 115 кг |
| Витрата палива | 2.8 |
| Об'єм двигуна | 199 куб. см |
| Система запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1185 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Довжина | 2150 мм |
- Ціна: 42 640 ₴

