

Дитячий електроквадроцикл HB EATV 800N-4 має неймовірну потужність і високу швидкість переміщення до 30 км /ч.
Двох швидкісний акумуляторний квадроцикл добре підходить для тих, хто любить кататися на високій швидкості по бездоріжжю. Максимальна вантажопідйомність може становити 100 кг. До складу входить 3 акумулятори по 12 В. Може використовуватись дітьми від 6 років. Передбачено два посадкові місця.
Має міцну сталеву раму, а також високоякісні комплектуючі -тривалий термін служби. Продуктивний двигун 800 Вт з ефективною системою примусового охолодження. Задній ланцюговий привід, перемикач швидкостей, а також дискові гальма. Спеціальний індикатор, який показує рівень заряду. Якісну систему амортизації, два потужні передні амортизатори та один задній амортизатор під сидінням.
Плавність ходу з макс. комфортом забезпечать великі, широкі колеса з прогумованими протекторами. Є підставка для ніг та комфортне сидіння. Апарат дозволяє долати підйоми до 17% над рівнем землі.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 74 см |
| Ширина | 59 см |
| Довжина | 104 см |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Висота сидіння | 50 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 32 см |
| Основні | |
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Захисний бампер | Спереду |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 |
- Ціна: 21 168 ₴

