

Циркулярну пилу METABO TKHS 315 C-2.8 DNB можна охарактеризувати як високопродуктивне пристрій з підвищеним запасом потужності. Працює від трифазного джерела напруги. Значна потужність і великий пильний елемент дозволить проводити складні роботи, при цьому витрати зусиль і часу будуть зведені до нуля. Циркулярку оснастили системою, що захищає від можливого перегрівання та перевантаження. Це дозволить застосовувати інструмент довгий час у напруженому режимі.
Пиляльний диск володіє великим розміром, тому дозволить розпилювати товсту заготовку. Плавне регулювання кута нахилу пильного полотна також дасть можливість виконувати складні завдання акуратно і максимально точно.
Розсування пільного столу, наявність кутового упора з лінійкою, паралельного упору з подвоєним затиском і системою утилізації вироблюваної пилу. Це той неповний перелік особливостей конструкції даного обладнання.
Область застосування:
Ідеально підійде для розпилювання не тільки брусів і дощок, але і панелей. Цей універсальний пристрій застосовується не тільки при виконанні столярних робіт, але і будівельних.
У моделі є :
- Можливість підключення установки до пилососа;
- Багатофункціональний упор для прямого розпилу, застосовується також в ролі санчат;
- Великий пильний елемент з плавним регулюванням висоти;
- Регульований нахил пильного полотна;
- Надійна конструкція (листова сталь з порошковим покриттям) і оцинкована стільниця;
- Рама і двигун, попередньо змонтовані;
- Трифазне споживання потужності струму.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Вага | 64 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2990 |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Потужність | 2.8 |
| Діаметр диска | 315 |
| Кількість зубців | 24 |
| Напруга живлення | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити столу | 800x550 мм |
| Макс. глибина пропилу під кутом 90 º: | 85 мм |
| Комплектація: | твердосплавний пиляльний диск зі змінним зубом (24 зубів), візок, вкл. ручки захоплення, універсальний упор, подовжувач столу (550 х 800 мм), пристрій для відсмоктування стружки, з'єднання |
| Макс. глибина пропилу під кутом 45 º: | 60 мм |
| Габарити: | 1650x650x1000 мм |
- Ціна: 20 854 ₴

