
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запропонована модель виготовлена в Німеччині відомою фірмою - виробником GRUNFELD. Була розроблена і виготовлена з урахуванням всіх міжн. норм і стандартів якості. З міцного матеріалу ( загартована сталь) - довгий термін використання.
Шнек Grunfeld є основоположним елементом з дод. аксесуарів мотобури. Шнеки дуже рідко ламаються. Основне застосування - буріння лунок необхідного діаметра.
Володіють прекрасними властивостями - це дозволить використовувати навіть в самому жорсткому ґрунті( глині).
Модель має діаметр 250 мм, що дозволить легко встановити стовпчики для паркану. Наконечник для макс. точного буріння. Врізний елемент, виконаний з твердо плавкою стали, макс. що полегшує земляні роботи.
Модель відрізняється легкою вагою. Підходить для мотобурів будь-якого виробника.
Шнек Grunfeld є основоположним елементом з дод. аксесуарів мотобури. Шнеки дуже рідко ламаються. Основне застосування - буріння лунок необхідного діаметра.
Володіють прекрасними властивостями - це дозволить використовувати навіть в самому жорсткому ґрунті( глині).
Модель має діаметр 250 мм, що дозволить легко встановити стовпчики для паркану. Наконечник для макс. точного буріння. Врізний елемент, виконаний з твердо плавкою стали, макс. що полегшує земляні роботи.
Модель відрізняється легкою вагою. Підходить для мотобурів будь-якого виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Grunfeld |
| Застосування | Бур |
| Тип | Шнек |
| Діаметр | 250 мм |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальна довжина | 800 мм |
- Ціна: 2 047 ₴

