


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз електричний Scheppach fs 850
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 40 кг |
| Довжина | 1250 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 40 мм |
| Максимальна довжина різу | 850 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Виробник | Scheppach |
| Кут різу | 45 град. |
| Споживана потужність | 1250 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5600 об/хв |
- Ціна: 15 061 ₴

