
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Циркулярна пила JET JTAS-12DX
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Вага | 206 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 4300 об/хв |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 102 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 73 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 6.5 кВт |
| Виробник | JET |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Напруга живлення | 380 В |
| Кількість обертів холостого ходу | 4300 об/хв |
| Розміри столу | |
| Ширина столу | 610 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна ширина заготовки при пилянні з паралельним упором зліва | 355 мм |
| Максимальна ширина заготовки при пилянні з паралельним упором праворуч | 1270 мм |
| Розширення робочого столу зліва | 800 х 254 мм |
| Висувне розширення робочого столу праворуч | 800 х 254 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
- Ціна: 188 109 ₴

