
Віброплита реверсивна AGT CRBH170
Віброплита реверсивна AGT CRBH 170 - якісне будівельне обладнання румунського виробництва, яке здатне ущільнювати всі види сипучих грунтів. Багатофункціональність, ергономічність і висока продуктивність зробили цю модель дуже популярною серед будівельників. Професіонали гідно оцінили її якості. Тим більше, що ціна віброплити цілком доступна.
Особливості моделі:n>rong>
- Бензиновий 4-х тактний мотор Хонда GX 200 потужністю в 6.5 к.с;
- Високий рівень ККД і знижений витрата палива за рахунок верхнього розташування клапанів OHV;
- Повітряна система охолодження і закритий корпус запобігають перегріву і влучення сміття в агрегат;
- Бензопак місткістю в 6.1 л дозволяє тривалий час працювати на одній заправці;
- Ручний стартер дозволяє запустити машину в будь-яку погоду без проблем;
- Надійний сталевий корпус забезпечують довговічність агрегату.
- Датчик рівня масла запобігає запуск машини без змащення, тим самим запобігаючи виходу з ладу двигуна.
Комплектація і характеристики можуть змінюватись виробником без попередження!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Продуктивність вібромашини | 15 м/хв |
| Глибина ущільнення | 50 мм |
| Відцентрова сила | 30.5 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Витрата палива | 1.7 л/год |
| Ємність паливного бака | 3.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 160 кг |
- Ціна: 119 693 ₴

