

Дана установка представлена фірмою Eibenstock DB160 K – гарантія високої якості і величезного терміну служби. Модель добре застосовна в будівельній галузі при бурінні отворів у матеріалах з різною твердістю(залізобетон, асфальт, цемент, камінь). Для цього його оснастили потужним 2,5 кВт-ним електродвигуном, який забезпечить якісне, але і при цьому дуже швидке буріння.
В модели установлена предохранительная муфта, которая гарантирует надежную защиту оператора при заклинивании алмазной коронки от обратного удара. Она отличается устойчивостью, т.к. изготовлена из высококачественных материалов (стойкие к износу). Стойка наклоняется до 45 градусов. В комплект включен набор для крепления к бетонной поверхности и 5 литр. водяной бак.
Можливість працювати з подачею води максимально спростить роботу, оскільки робоча поверхня охолоджується і свердло, виступає як своєрідний мастильний матеріал. При цьому кількість пилу, що викидається при бурінні мінімальне ― чисте робоче місце.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | 162 мм |
| Максимальна кількість обертів | 450 об/хв |
| Тип свердління | Мокре |
- Ціна: 41 407 ₴

