


УСТАНОВКА АЛМАЗНОГО СВЕРДЛІННЯ EIBENSTOCK ETN 152/3P
Eibenstock Elektrowerkzeuge, GmbH, Німеччина.
Ручна дриль сухого і мокрого свердління діаметром до 152 мм.
ETN152/3P - дриль можна доукомплектувати стійкою і використовувати стаціонарно.
— електроніка - м'який запуск
— захист від перевантаження і перегріву
— індикатор перевантаження
— вугільні щітки з запобіжником
— Трьох ступеневий редуктор, оптимальне регулювання швидкості для зручності роботи оператора
— редуктор з інтегрованим масляним насосом
— вмонтоване з'єднання для стрижня центруючого
— Механічна запобіжна муфта
Технічні дані:
Потужність 1900 кВт.
Напруга 230 V.
Діаметр свердління до 152 мм.
Швидкість свердління 500/1250/2500 об/хв.
Патрон 1 ¼
Маса дриль 6,5 кг.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | 152 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Тип свердління | Мокре |
- Ціна: 36 476 ₴

