

Циркулярну пилку FET 27070 виготовив німецький виробник PROXXON, тому він відрізняється високою якістю і прослужить не один рік.
Модель оснастили фрезеровальным столом (алюміній), що забезпечить максимальну стійкість апарату. Точною настройкою поздовжнього упору, яка виконується за допомогою спец. рукоятки ( 1/10 мм). Безшумним приводом, який оснастили спец. мотором (постійний струм) і Optibelt – зубчастий ремінь. Валом диска з шарикопідшипниками. Т-подібними канавками ― кріплення косинця з двох сторін від диска. Висувною планкою ― робота з довгомірними виробів. Можливістю підняття і фіксації раб. столу для зручного обслуговування пилки. Це дозволить очистити від тирси і замінити диск. Упором зі знімним фіксатором ― розпилювання під кутом цілих партій однакових деталей.
PROXXON FET 27070 - настільний апарат для різання разл.матеріалів: деревосодержащие, металевий, пластиковий. Також працює з оргсклом, вуглепластиком, пінопластом , з гумою, кольоровими металами.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Потужність | 0.2 кВт |
| Виробник | Proxxon |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 22 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити столу | 300x300 мм |
| Комплектація : | планка подачі, планка для точної різання дрібних деталей, косинець з алюмінієвої направляючої і пересувним упором |
| Діаметр диска : | 50/85 мм |
- Ціна: 22 879 ₴

