




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пилка Milwaukee SCS 65 Q
Особливості моделі:
- Надійний 1900 Вт двигун з великим резервом потужності
- Незрівнянне поєднання балансу та зручності завдяки гумовій, регульованій рукоятці "TILT-LOK"
- Глибина різу 65 мм
- Ідеально розташовані важелі для регулювання глибини та нахилу пропилу
- Хороша видимість диска на лінії різу для покращеного контролю
- Алюмінієва підошва
Комплект поставки:
- Циркулярна пилка Milwaukee SCS 65 Q 190 мм - 1 шт
- Пиляльний диск - 1 шт
- Паралельний упор – 1 шт
- Адаптер для пилососу – 1 шт
- Ключ для диска – 1 шт
- Інструкція з експлуатації
- Кейс
- Виробник має право змінити комплектацію товару без попередження!
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 1900
- Швидкість без навантаження (об/хв) 5800
- Макс. глибина різання при 45 (мм) 52
- Макс. глибина різання при 90 (мм) 65
- Внутрішній діаметр диска (мм) 30
- Діаметр диска (мм) 190
- Вага 5.5
Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником без попередження!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 |
| Рівень шуму, дБ | 104 |
| Розмір, мм | 190 |
| Категорії товарів 2 | Пили |
| Гарантія, міс | 36 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 0- 5800 |
| Технологія | Мережевий |
| Категорії товарів 1 | Електроінструмент |
- Ціна: 19 879 ₴






