
Дизельний генератор Atimax ADG10000T 230V
Дизельний генератор Atimax ADG10000T - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії. Номінальна потужність 6,4 кВт і максимальна 6,8 кВт дає можливість забезпечити електрикою всі прилади будинку, а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Atimax ADG10000T - використовується для забезпечення роботи інструменту, електроприладів та побутової техніки.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Дизельний генератор Atimax ADG10000T може забезпечити потреби будівельних майданчиків, будинку, дачі, заміського котеджу, невеликого виробництва, а також монтажної дільниці.
Технічні характеристики:- Максимальна потужність, кВт: 6,8 кВт
- Об'єм паливного баку, л.: 15
- Номінальна потужність: 6,4 кВт
- Розетки 2*16А
- Тип палива Дизельне
- Тип двигуна: одноциліндровий 4-тактний дизельний двигун
- Частота, Гц.: 50
- Кількість фаз, шт.: 1
- Швидкість роботи, об/хв: 3000
- Об'єм мастила в картері, л.: 1,65
- Напруга, В.: 230
- Габаритні розміри, мм.: 90x54x74
- Вага, кг.: 160
- Гарантія, к-сть місяців: 12
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 160 кг |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Длина | 740 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Номинальная мощность | 6.4 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Дизельное |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 6.8 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Количество фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 4 |
| Ручка для переноса | Да |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Объем масляной системы двигателя | 1.65 л |
- Цена: 68 700 ₴

