




Бензиновий генератор TAGRED TA3500GHX
Бензиновий генератор TAGRED TA3500GHX - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду, відпочинку та дачі. Номінальна/максимальна потужність генератора становить 3.0/3.5 кВт.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Технічні характеристики:- Потужність двигуна 5,6 кВт
- Ємність паливного баку, л.: 15
- Напруга, В.: 230 В
- Габарити ШхДхВ, мм.: 605х430х440
- Частота 50 Гц
- Тип двигуна: 4-тактний, з повітряним охолодженням
- Тип запуску: ручний старт
- Максимальна потужність: 3,5 кВт
- Номінальна потужність: 3,0 кВт
- Рівень шуму, дБ: 66
- Ємність масляного баку, л.: 0,6
- Розхід палива, л/ год.: 0,7
- Вага, кг.: 40
- Гарантія, к-сть місяців: 12
- Світловий індикатор рівня масла: наявний
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 40 кг |
| Высота | 605 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Длина | 440 мм |
| Основные | |
| Производитель | Tagred |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Потребление топлива | 0.7 л/ч |
- Цена: 17 980 ₴


