




Бензиновий генератор Atimax AG3500E
Бензиновий генератор Atimax AG3500E - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду, відпочинку та дачі. Розрахований на живлення електроспоживачів сумарною потужністю 2.8 кВт.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Технічні характеристики:- Ємність паливного баку, л.: 15 л
- Вага, кг.: 44 кг
- Напруга, В.: 230 В
- Габарити ШхДхВ, мм.: 60x45x45
- Тип запуску: стартер
- Максимальна потужність: 3,5 кВА (2,8 кВт)
- Номінальна потужність: 3,18 кВА (2,5 кВт)
- Об'єм мастила в картері, л.: 1,1
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 44 кг |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Длина | 450 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Уровень шума | 86 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Датчик уровня масла | Да |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Объем масляной системы двигателя | 0.65 л |
- Цена: 22 570 ₴




