




Інверторний генератор TAGRED TA4000INW
Інверторний генератор TAGRED TA4000INW завжди готовий вас виручити, якщо в мережі пропала електрика. Даний генератор є пристроєм інверторного типу та працює на бензині. Особливістю інверторних генераторів є те, що на виході виходить ідеальна синусоїда і частота струму. Це дозволяє живити найчутливіші електроприлади такі як комп'ютер, ноутбук, мобільний телефон що ідеально для поїздок і відпочинку. Двигун однопоршневий, 4-х тактний, примусового повітряного охолодження, що дає гарантію на його довгу та надійну діяльність
ПРИЗНАЧЕННЯ:
- Генератор TAGRED може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку.
- Генератор TAGRED TA4000INWпризначений для електроживлення електроніки і техніки, чутливої до перепадів напруги. Електронне регулювання забезпечує якісне згладжування коливань вихідної напруги і "чисту" синусоїду.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Ідеально підходить для живлення техніки яка є чутливою до перепадів напруги.
ДЕЯКІ ПРИКЛАДИ НЕПРИЙНЯТНИХ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:
Будівельна техніка, обладнання для майстерень, саморобне обладнання, зварювальні апарати, обладнання будь-якого типу, оснащене щітковими двигунами (які у разі зношування щіток можуть повертатися до генератора стрибків напруги, можуть використовуватися для електричного генератора); в принципі, для цього переліку робочого, будівельного або кустарного обладнання, інверторний генератор занадто делікатний і тому неадекватний, що визначає необхідність орієнтуватися на класичний генератор, не з інверторною картою, оснащений класичним генератором зі статором і робочим ротором, найбільш підходящий для живлення цього обладнання.
Нагадуємо, що інверторний генератор був розроблений для НЕ ПРОФЕСІЙНОГО використання, тому він придатний для епізодичного (нечастого) використання. Тривалість робочої сесії не повинна перевищувати 2-3 години (що може призвести до перегріву та зносу генератора). Якщо вам потрібен генератор для частого використання (наприклад, раз на тиждень), слід звернути увагу на інший тип генератора, призначений для частого використання саме ПРОФЕСІЙНИЙ або ПРОМИСЛОВИЙ генератор рівня якості;
Генератор, не призначений для встановлення у фотоелектричних або очисних спорудах для виробництва енергії, а також для заряджання або обслуговування акумуляторів, що відрізняються конкретними або іншими електричними системами.
Дійсно, необхідно серйозно підійти до вибору компонентів генератора (генератора струму, двигуна і компонентів). Для кожної фотогальванічної системи потрібен генератор для ПРОМИСЛОВОГО використання (не для домашнього використання, як виявленамодель), виготовлений для цієї мети.
ПЕРЕВАГИ TAGRED TA4000INW:
-
низький рівень шуму не завдає дискомфорту навколишньому оточенню;
-
оптимальний обсяг бензобаку для нечастих заправок;
-
ніжки, що гасять вібрації, запобігають поширенню механічних коливань;
-
ергономіка обладнання служить для зручної експлуатації;
-
застосований захист від перевантажень та короткого замикання;
- невелика панель оператора доступна для освоєння.
Технічні характеристики
- Уровень звуковой мощности 96 дБ(A)
- Емкость бака 15 л
- Тип двигуна: 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV
- Тип запуску: ручной стартер
- Непрерывная мощность генератора 3500 Вт
- Максимальная мощность двигателя: 4000 Вт
- Тип топлива:неетилований бензин
- Ємність масляного баку, л.: 450 мл
- Кількість фаз, шт.: 1
- Напряжение частота: 230 В 50 Гц
- Размеры оборудования (Д×Ш×В), мм: 575 x 445 x 485 мм
- Объем двигателя (куб. см) 210 см3
- Вага, кг.: 31 кг
- Гарантія, к-сть місяців: 12
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 31 кг |
| Высота | 575 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Длина | 485 мм |
| Основные | |
| Производитель | Tagred |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 3.5 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Ручка для переноса | Нет |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 15 л |
- Цена: 29 800 ₴


