
Інверторний генератор Kraft & Dele KD 681
Інверторний генератор Kraft & Dele KD 681 завжди готовий вас виручити, якщо в мережі пропала електрика. Даний генератор є пристроєм інверторного типу та працює на бензині. Особливістю інверторних генераторів є те, що на виході виходить ідеальна синусоїда і частота струму. Це дозволяє живити найчутливіші електроприлади такі як комп'ютер, ноутбук, мобільний телефон що ідеально для поїздок і відпочинку. Його двигун одноциліндровий, 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів, що дає гарантію на його довгу і надійну діяльність. За допомогою функції легкого старту ви зможете запустити двигун при будь-яких несприятливих умовах.
За безпечне використання генератора відповідає система захисту від перевантажень по параметру потужності, а також захист за рівнем масла з відповідним світлодіодним індикатором.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
- Генератор Kraft & Dele KD 681 може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
- Генератор Kraft & Dele KD 681 призначений для електроживлення електроніки і техніки, чутливої до перепадів напруги. Електронне регулювання забезпечує якісне згладжування коливань вихідної напруги і "чисту" синусоїду.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- Kraft & Dele KD 681 може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
- Ідеально підходить для садівництва і кемпінгу.
ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ:
Цей інверторний генератор оснащений електронною картою для виїзного струму, генеруючи майже бездоганну хвилю.
Це робить його особливо під назвою для одних застосувань, але не під назвою для інших.
Деякі приклади ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: види обладнання (оснащеного обладнанням усіх видів та карт, які, відповідно, вимагають дуже стабільного живлення, щоб уникнути ризику пошкодження таких карт), приладів, кухонного та побутового обладнання, світильників та ламп. Наостанок, вони виключно важливі для домашнього використання або для відпочинку та дозвілля (у кемпері, човні тощо).
ДЕЯКІ ПРИКЛАДИ НЕПРИЙНЯТНИХ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:
Будівельна техніка, обладнання для майстерень, саморобне обладнання, зварювальні апарати, обладнання будь-якого типу, оснащене щітковими двигунами (які у разі зношування щіток можуть повертатися до генератора стрибків напруги, можуть використовуватися для електричного генератора); в принципі, для цього переліку робочого, будівельного або кустарного обладнання, інверторний генератор занадто делікатний і тому неадекватний, що визначає необхідність орієнтуватися на класичний генератор, не з інверторною картою, оснащений класичним генератором зі статором і робочим ротором, найбільш підходящий для живлення цього обладнання.
Нагадуємо, що інверторний генератор був розроблений для НЕ ПРОФЕСІЙНОГО використання, тому він придатний для епізодичного (нечастого) використання. Тривалість робочої сесії не повинна перевищувати 3-4 години (що може призвести до перегріву та зносу генератора). Якщо вам потрібен генератор для частого використання (наприклад, раз на тиждень), слід звернути увагу на інший тип генератора, призначений для частого використання саме ПРОФЕСІЙНИЙ або ПРОМИСЛОВИЙ генератор рівня якості;
Генератор, не призначений для встановлення у фотоелектричних або очисних спорудах для виробництва енергії, а також для заряджання або обслуговування акумуляторів, що відрізняються конкретними або іншими електричними системами.
Дійсно, необхідно серйозно підійти до вибору компонентів генератора (генератора струму, двигуна і компонентів). Для кожної фотогальванічної системи потрібен генератор для ПРОМИСЛОВОГО використання (не для домашнього використання, як виявленамодель), виготовлений для цієї мети.
ПЕРЕВАГИ Kraft & Dele KD 681:
-
моментальний запуск несильним ривком троса;
-
низький рівень шуму не завдає дискомфорту навколишньому оточенню;
-
оптимальний обсяг бензобаку для нечастих заправок;
-
ніжки, що гасять вібрації, запобігають поширенню механічних коливань;
-
ергономіка обладнання служить для зручної експлуатації;
-
застосований захист від перевантажень та короткого замикання;
-
світлодіодна індикація небезпечних ситуацій, які потребують втручання людини;
-
вихід 15 В для низьковольтної апаратури та підзарядки акумуляторних батарей;
-
невелика панель оператора доступна для освоєння.
Технічні характеристики
- Уровень звуковой мощности 93 дБ(A)
- Габариты упаковки (ШхДхВ) 640x360x530 мм
- Гарантія (міс.) 12
- Емкость бака 7,5 л
- Тип двигуна: 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV
- Непрерывная мощность генератора 3.0 кВт
- Разъем 2х230 В
- Время работы 5,5 год
- Максимальная мощность двигателя: 3.3 кВт
- Вес (кг.) 35,5
- Тип топлива: бензин неетилований бензин
- Напряжение частота: 230 В 50 Гц
- Размеры оборудования (Д×Ш×В), мм: 614x341x506 мм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Высота | 614 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Длина | 506 мм |
| Основные | |
| Производитель | Kraft & Dele |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее давление | 93 бар |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 5.5 час |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Количество колесиков | 4 |
| Ручка для переноса | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Датчик уровня масла | Да |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Объем топливного бака | 7.5 л |
- Цена: 35 870 ₴

