




Бензиновий генератор Atimax AG7000E
Бензиновий генератор Atimax AJ7000E - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду, відпочинку та дачі. Розрахований на живлення електроспоживачів сумарною потужністю 6 кВт.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Технічні характеристики:- Ємність паливного баку, л.: 25 л
- Вага, кг.: 80 кг
- Напруга, В.: 220 В
- Габарити ШхДхВ, мм.: 55x75x59
- Тип запуску: стартер
- Максимальна потужність: 7,0 кВА / 5,6 кВт
- Номінальна потужність: 6,3 кВА / 5,0 кВт
- Об'єм мастила в картері, л.: 1,1
- Розхід палива, л/ год.: 2,6
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 80 кг |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Длина | 590 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим работы | Аварийный |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 4 |
| Ручка для переноса | Нет |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Двигатель | |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
- Цена: 36 140 ₴


