




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана циркулярна пила має стаціонарну конструкцію, але при цьому відрізняється мобільністю. Оснащений пільним диском 315 мм (розкрій пластмаси, дерев'яних матеріалів).
Особливості TC-TS 2031 U:
- Оснащений додатковим розширенням раб. поверхні -виконання поперечних різів;
- Стіл з антикорозійного матеріалу;
- Паралельним упором з фіксацією ексцентриком (вбудований транспортир),
- Спец.лінійкою для точного поздовжнього різання під кутом 45, 90 градусів;
- Глибина пропилу виставляється за допомогою цифрової розмітки, яка розташована під диском;
- Витяжним штуцером працює за принципом пилососа;
- Розеткою з пластиковою накладкою;
- Потужним, однофазним двигуном(220В)
- Розмір столу з розширенням 800х400 мм
Діаметр витяжного патрубка 100 м;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2 кВт |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 52 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 90 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55.7 кг |
| Довжина | 864 мм |
| Ширина | 619 мм |
| Висота | 466 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

