




ПЛИТКОРІЗНИЙ ВЕРСТАТ ZIPPER ZI-FS115
Верстат ZIPPER ZI-FS115 - призначений для керамічної плитки різного виду.
Дана модель чудово підійде для побутового використання, наприклад, якщо Ви самі вирішили покласти у себе плитку в будинку або для професіоналів на невеликих об'єктах. Головними перевагами верстата ZIPPER ZI-FS115 є його компактність, невелика вага і зручна форма кейса.
Особливості:
- Двигун потужністю 500 Вт може розвивати до 4500 об / хв.
- Присутня система водяного охолодження, що значно збільшує термін служби верстата, захищаючи від надмірного перегріву і покращує якість різання.
- Максимальна глибина різу може досягати 25 мм під кутом 90 °.
- Виключно поздовжній забір плитки.
- Діаметр пилки складає 115 мм.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір столу | 360x300 мм |
| Клас захисту | IP 44 |
| Швидкість | 5400 у хв |
| Напряженние | 230 В |
| Вага нетто | 4,87 кг |
| Вага брутто | 5,37 кг |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 405х125х395 мм |
| Алмазний диск | 115x22.3 мм |
| Потужність мотора S1 | 500 Вт |
| Максимум. Висота зрізу 90 ° | 25 мм |
- Ціна: 2 430 ₴






