
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель дитячого квадроцикла PROFI HB-EATV800B-8S володіє безліччю функцій:
- Світло передніх і задніх фар.
- Кнопка включення/вимикання.
- Сигнал, музика, МР3 плеєр, FM-радіо.
- Bluetooth.
- Наявність карти пам'яті
Основні характеристики моделі:
- Розміри квадроцикла д105-ш56-в66см.
- Відстань між осями 73 див.
- Висота до сидіння 47 див.
- Висота підставки для ніг до сидіння 35 див
- Рама виготовлена з металу.
- Кермо 54 див.
- Ручне гальмо.
- Ланцюгова головна передача.
- Мотор 36V / 800W.
- Батарея 12A / 12V (кількість 3 шт).
- Зарядка 1,5 A / 36V.
- Максимальне навантаження по вазі до 65 кг.
- Старт - поворот ключа, наявність ручки газу.
- Швидкість 23 км/год
- Швидкості перемикаються ключем.
- Рух вперед/назад перемикається важелем.
- Наявність індикатора батареї.
- Сидіння 1 шт (1/2 місцевий) екокожа.
- Колеса надувні, гумові.
- Розмір колеса 31 див.
- Наявність передніх і задніх амортизаторів.
- Брутто/Нетто/Розмір коробки - 50кг / 45кг / 99-56,5-42,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 23 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Світлові ефекти, Ключ запалювання, Передні фари, Мелодії, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 22 932 ₴

