


Scheppach Precisa 2.0 - компактний і легкий, портативний станок. Оснащений тихим асинхронним електродвигуном з надійним полікліновий ремінь приводу ― плавна робота. Стіл виготовлено з сплаву ― максимальна міцність і точна робота.
Невеликі габаритні розміри дозволяють застосовувати даний агрегат в невеликій майстерні.
Scheppach Precisa 2.0 оснащений паралельним упором з профілем (поворотний), може бути встановлений в будь-яку сторону леза.
Профіль необхідний для підтримки важких заготовок, а також обробки тонких і вузьких дощок. Модель легко і швидко демонтується для транспортування.
У комплект поставки входять: TCT леза і висувний стіл. Також є каретки з можливістю розширення назад і вправо.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Виробник | Scheppach |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головний стіл | 400 х 535 мм |
| Розсувна каретка | 1000 мм. |
| М'який старт | Так |
| Кут повороту | 45° |
| Макс. глибина пропилу | 62 мм |
| Знімний столик з розширенням вперед | Так |
| Електричний гальмо | Так |
| Пилеуловлювальне обладнання | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Постійна швидкість під навантаженням | Так |
| Висувний стіл | 450 х 300 мм |
| Асинхронний двигун | 2400 Вт |
- Ціна: 50 203 ₴

