


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз Sakuma TS180S3
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Максимальна довжина різу | 500 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Виробник | Sakuma |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 385 мм |
| Довжина столу | 395 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 2 562 ₴

