
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова реверсивна віброплита HONKER 29170
Запропонована модель бензинової реверсивної віброплити Honker 29170 має двигун Loncin G200F . Показник розміру майданчика - 63x41 див. запропоноване пристрій Важить близько 125 кг Комплектація передбачає наявність транспортувальних коліс для пересування, демпфуючого поліуретанового килимка для тротуарної плитки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONKER |
| Довжина робочої поверхні | 630 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
- Ціна: 53 449 ₴

